Reklama

7Lines 2.0

...žijeme s obcou

Font resize: Increase SizeDecrease SizeReset font to default
 
Služby portálu
Reklama Tlačiť E-mail

Pre propagáciu vašich výrobkov, služieb, firmy Vám ponúkame možnosť umiestnenia reklamných bannerov na stránkach www.ludanice.sk. Touto formou máte možnosť presne osloviť konkrétnu skupinu používateľov, ktorí navštevujú tieto stránky.

Posledná úprava Piatok, 04 Február 2011 10:47
Čítať celý článok...
 
Weby Tlačiť E-mail

Ponúkame Vám možnosť webhostingu vaších webových stránok na našom serveri. V prípade jednoduchých stránok založených na technológii html, resp. xhtml je táto služba bezplatná a samozrejme sa kombinuje so službou registrovania domén tretej úrovne (viac o tejto službe nájdete v časti Domény).

Tiež je možné po dohovore ponúknuť vám nielen webhosting a registráciu domény, ale aj vytvorenie a naprogramovanie vašich webových prezentácií.

Pre ďalšie informácie nás prosím kontaktujte na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

 
Domény Tlačiť E-mail

Portál www.ludanice.sk Vám ponúka možnosť vytvorenia vlastnej domény tretej úrovne pre vami organizované akcie, osobné alebo firemné stránky. Doménu tretej úrovne v tvare www.vasaakcia.ludanice.sk a následným presmerovaním na existujúcu stránku realizujeme po osobnej dohode. Kontaktujte nás prosím na náš e-mail Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .